Oferta dla obiektów użyteczności publicznej

BIUROWCE - HOTELE - CENTRA HANDLOWE - HALE SPORTOWE
 
I. WENTYLACJE 
 
Warunkiem utrzymania odpowiedniej jakości powietrza w budynkach użyteczności publicznej, biurowcach oraz obiektach przemysłowych jest czysta wentylacja.
 
     Dzięki nabytemu doświadczeniu i specjalistycznym umiejętnością naszych pracowników, oferujemy bardzo wysokiej jakości usługi w zakresie czyszczenia wentylacji. Nasz system pracy, który dostosowujemy do wymagań zleceniodawcy, oferuje znaczą oszczędność czasu.
 
     W trakcie wykonywania prac, wykorzystujemy istniejący już dostęp do systemów wentylacji, a w przypadku kiedy występuje potrzeba wykonania dodatkowych rewizji, wykonujemy je we własnym zakresie.
 
     Głównym czynnikiem przy wyborze metody czyszczenia instalacji wentylacyjnych, jest rodzaj zanieczyszczeń w niej występujących, a także materiał z jakiego jest wykonana. Istotny wpływ mają także kształt, konstrukcja i stopień komplikacji instalacji.

     Główną metodą w przypadku wentylacji w hotelach, biurach, centrach handlowych itp., jest metoda czyszczenia mechanicznego.
Polega ona na odrywaniu przylegającego do ścianek
instalacji pyłu, za pomocą obracającej się we wnętrzu kanału szczotki, sterowanej i napędzanej przez zewnętrzne urządzenie. Szczotki wykonane są z różnorodnych materiałów, takich jak nylon, włosie, plastik, metal, co zapewnia optymalny dobór w zależności
od stopnia zabrudzenia instalacji. Następnie uwolnione cząstki pyłu zasysane są za pomocą wentylatora do zespołu filtrów umieszczonych na końcu aktualnie czyszczonego odcinka. 
 
     Ta specjalistyczna usługa możliwa jest do wykonania w pełni profesjonalnie, dzięki doświadczeniu przy pracach związanych z higieną instalacji wentylacyjnych w obiektach użyteczności publicznej, jak i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa pracy systemów wentylacyjnych.
 
 
II. POWIERZCHNIE UŻYTKOWE
      Usługi porządkowe- czystościowe stanowią jedną z usług wykonywanych przez naszą firmę. Nasze standardowe prace są wspomagane przez usługi specjalistyczne, przy pomocy których jesteśmy w stanie sprostać różnorodnym wymaganiom naszych Klientów. Dzięki wykorzystywaniu w tym celu najnowocześniejszych technologii w branży utrzymania czystości nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.
     Świadcząc nasze usługi korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który to pozwalają nam osiągnąć wysoką dokładność i efektywność . Wszystkie urządzenia posiadają wymagane atesty i zezwolenia.
     Stosowane przez nas standardy wymagają używania środków czyszczących i pielęgnacyjnych o najwyższej skuteczności i jakości , dlatego stosujemy przede wszystkim środki firmy MINERALIT i DOLPHIN .

     Korzystanie z naszych usług, zapewni Państwu szereg korzyści mogących w znaczny sposób usprawnić funkcjonowanie Państwa Przedsiębiorstw oraz zmniejszyć koszty ich administracji. Do najważniejszych korzyści należą:

  • - gwarancja najwyższej jakości usług wykonywanych przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów,
  • - dostęp do nowoczesnych technologii umożliwiających usunięcie pozornie nieusuwalnych zabrudzeń,
  • - redukcja kosztów związanych z utrzymaniem czystości - wszystkie koszty związane ze sprzętem i stosowanymi środkami ponosimy we własnym zakresie,
  •  

 

Szukaj
Logowanie